Jak możesz pomóc?

Co roku odnotowujemy ok. 1500 godzin porad indywidualnych i zajęć grupowych dla naszych beneficjentów (tj. kobiet i dzieci). Liczba odbiorców działań organizacji każdego roku wyniosi parę tysięcy osób.

Jedna godzina pracy specjalisty kosztuje od 60 do 180 zł. Zwykle jedna osoba potrzebuje przynajmniej kliku spotkań, by w ogóle rozpocząć proces przemiany swojego życia.


W prowadzonym, całodobowym Ośrodku rocznie pomoc uzyskuje ponad 40 kobiet z dziećmi. Dla większości z nich jest to pierwsza próba wyjścia z uwikłania w proceder przemocy, czy współczesnych from niewolnictwa.

Kobiety i kobiety z dziećmi trafiające do naszego Ośrodka mają zagwarantowane: pomoc opiekunów i specjalistów, zakwaterowanie (wyżywienie, pościel, ubrania, środki czystości, itp.), wsparcie w codziennych sprawach, edukację i organizację czasu wolnego. Stowarzyszenie pokrywa również koszty związane z codziennym funkcjonowaniem Ośrodka (opłaty za energię elektryczną, gaz, ogrzewanie: olej opałowy lub węgiel).


Ta kompleksowa pomoc wiele kosztuje, ale świadectwem tego, że warto ponosić duże koszty są te kobiety i ich dzieci, którym udało się „ułożyć swoje życie na nowo”.

O innych naszych inicjatywach przeczytasz w artykule: Jak pomagamy.

Jeśli podoba Ci się nasza praca, widzisz sens wsparcia, zapraszamy do pomocy!!!
 

Dane do przelewów:

Stowarzyszenie Po MOC 

adres: ul. Z. Krasińskiego 21, 40-019 Katowice

bank: PKO BP S.A. Oddział I Katowice
numer konta: 39 1020 2313 0000 3202 0118 4043
KRS: 0000055205

WESPRZYJ AKCJĘ BUDOWY ŻŁOBKA: www.budujemycosdobrego.pl