Zostań WIPem - „Wsparcie Indywidualnych PoMOCników"

WIP, czyli „Wsparcie Indywidualnych PoMOCników”, to grupa uczestników Klubu Stowarzyszenia. Osobom tym, nie tylko jest bliska sama idea przeciwdziałania handlowi ludźmi w Polsce, ale obok popierania tej idei jednocześnie wnoszą swój konkretny i zadeklarowany wkład w jej zaplanowany rozwój.

 


Dlaczego utworzyliśmy WIP?

Osoby indywidualne o gorącym sercu, które wpierają działania Stowarzyszenia „Po MOC” nazwaliśmy „PoMOCnikami”.

 

Do niedawna „PoMOCnicy” wspierali działania Stowarzyszenia pojedynczo i zwykle w sposób doraźny. Takie doraźne wsparcie najczęściej nastręcza „PoMOCnikom” wątpliwości o sensowność wpłacanych pieniędzy, np.: „Co zmieni te kilkadziesiąt złotych podarowanych przeze mnie?”.

Z perspektywy Stowarzyszenia - naprawdę - nawet pojedyncza i niewielka wpłata niesie wymierną pomoc.

 

Owszem o wiele większą wartość nadać może systematycznie niesiona pomoc przez zorganizowaną grupę indywidualnych PoMOCników.

Tworząc KLUB WIPów z jednej strony sami PoMOCnicy mogą się przekonać o sile swojej zespołowej pomocy i głębokiego sensu jej niesienia, a także o satysfakcji ze współuczestnictwa, w tym dziele.

 

Z drugiej strony - Stowarzyszenie otrzymuje możliwość przewidzenia comiesięcznych wpłat - łatwiej jest nam planować, organizować i rozwijać przeróżne projekty.
 

Serdecznie Cię zapraszamy, do przyłączenia się, do Klubowiczów = WIPów!

 


Jak się przyłączyć do Klubu?

 

Wystarczy wypełnić (np. online) i przesłać deklarację członkowską oraz dokonywać systematycznych wpłat (co najmniej przez 12 miesięcy) w osobiście zadeklarowanej kwocie:

  • Ćwierć-MOCy = 25 zł
  • Pół-MOCy = 50 zł
  • Pełna/Pełen-MOCy = 100 zł
  • Po STOktoć więcej MOCy! (zadeklaruj wielokrotność 100 zł).

 

Przyłącz się do ludzi, którzy pomagają odpowiedzialnie, sensownie i profesjonalnie!

 


Jeśli chcesz... przyłącz się teraz: